Philips EP3550/00 Saeco recenzia a skúsenosti

Automatický kávovar Philips Saeco EP3550/00 ponúka dokonalú kávu, ktorú si navolíte pomocou dotykového displeja. Kávovar ponúka rýchlu prípravu na výber zo 6 druhov nápojov. Pri nápojoch máte k dispozícii bohaté nastavenia a to konkrétne nastavenia dĺžky trvania prípravy, 5 stupňov nastavenia intenzity arómy a 5 stupňov nastavenia mlynčeka.

Philips EP3550/00 Saeco
Philips Saeco EP3550/00 recenzia

 • Rýchla príprava až 6 rôznych nápojov
 • S karafou pre mliečne nápoje
 • Až 5 000 šálok bez potreby odvápnenia
 • Bohaté možnosti pre nastavenie nápoja

Prejsť na naše záverečné hodnotenie

Kde kúpiť výhodne?
Ukázať najlepšiu cenu

Bez nutnosti častého odvápnenia

Doprajte si 5 000 šálok kávy alebo iných kávových nápojov bez potreby odvápnenie kávovaru. Odstraňovania vodného kameňa je potrebné až po 5 000 šálkach. Prístroj navyše obsahuje až 100 keramických mlynčekov pre dlhodobú výkonnosť prístroja a jeho bezproblémové fungovanie.

Vysoká kapacita a kvalitný dizajn

Philips EP3550/00 Saeco ponúka 1,8 litrovú nádržku na vodu, 250 gramový zásobník na kávu a objem zásobníka na mlieko je 500 mililitrov. Kvalitné prevedenie ponúka aj funkcie pre automatické čistenie a automatické odvápňovanie. O kvalitnú kávu ako od baristu z kaviarne sa stará profesionálny tlak 15 barov pre prípravu kávy.

Vstavaný keramický mlynček

Kvalitný keramický mlynček, ktorý má kávovar Philips EP3550/00 Saeco vstavaný, je tak pripravený na dlhotrvajúce prípravy aj viacerých šálok kávy za krátky čas.

Až 6 rôznych nápojov na 1 klik

Prístroj dokáže pripraviť espresso, horúcu vodu (napríklad na čaj), cappuccino, kávu, mliečnu penu, latté macchiato. Vďaka karafe na mlieko v kávovare si môžete dopriať cappuccino alebo latté macchiato na jediný klik. Žiadne zdĺhavé nastavenia, extra napenenie alebo dolievanie mlieka pri každej príprave nie je potrebné, prístroj sa o prípravu postará sám.

Integrovaný AquaClean filter

AquaClean je nová patentovaná inovácia výrobcu Philips. Tento filter zabraňuje zároveň tvorbe vodného kameňa. Vďaka pravidelnej výmene tohto filtru po každých 5000 šálkach pripravenej kávy nebudete musieť kávovar čistiť od vodného kameňa.

Záverečné hodnotenie

? Kávovar Philips Saeco EP3550/00 má všetko čo od automatického kávovara očakávame, no okrem toho bol dobre navrhnutý, aby čo najlepšie odolal používaniu a zubu času. Odvápnenie je pri iných kávovaroch v tejto cenovej relácii oveľa častejšie a údržba je tu tak o to menej náročná. Kávovar ponúka nastavenia dĺžky trvania prípravy, 5 stupňov nastavenia intenzity arómy a 5 stupňov nastavenia mlynčeka.
Philips EP3550/00 369 €
Philips EP3550/00
92.2
Kvalita prevedenia
9/10
  Náročnosť na čistenie
  9/10
   Cena pomer a výkon
   9/10
    Hlučnosť pri prevádzke
    9/10
     Výsledna kvalita kávy
     9/10

      Plusy

      • Až 5 000 šálok bez odvápnenia
      • Mliečne nápoje spravíte na 1 klik, vďaka nádržke (karafe) na mlieko
      • Nastavenie dĺžky trvania prípravy
      • 5 stupňov nastavenia intenzity arómy
      • 5 stupňov nastavenia mlynčeka

      Mínusy

      • Menší zásobník na kávu

      Kde kúpiť výhodne?

      Ukázať najlepšiu cenu

      Pozrieť v ďalších obchodoch

      Vyberáme overených autorizovaných predajcov, na ktorých sa môžete spoľahnúť.
      Hej.sk Prejsť do obchodu
      TPD.sk Prejsť do obchodu
      AndreaShop.sk Prejsť do obchodu
      Alza.sk Prejsť do obchodu
      Okay.sk Prejsť do obchodu