DeLonghi ETAM 29.660 SB Autentica recenzia a skúsenosti

Plne automatický kávovar DeLonghi Autentica ETAM 29.660SB talianskej značky ponúka všetko, čo môžete od kávovaru v tejto triede očakávať. Zaujme prehľadným ovládaním s displejom a karafou na mlieko pre prípravu aj mliečných nápojov jedným tlačidlom. Nápoje bez mlieka, s mliekom alebo nadýchanou mliečnou penou? Pre DeLonghi ETAM 29.660 SB Autentica nie je problém ani jedno. O prípravu sa stará profesionálny tlak 15 barov.

DeLonghi ETAM 29.660 SB Autentica
DeLonghi Autentica ETAM 29.660SB recenzia

 • S karafou pre mliečne nápoje
 • Pamäť na uloženie obľúbeného nápoja
 • Dotykový displej na ľahkú obsluhu
 • Inštalovaný vstavaný vodný filter

Prejsť na naše záverečné hodnotenie

Kde kúpiť výhodne?
Ukázať najlepšiu cenu

Chcete inú ponuku? Ako druhú najlepšiu možnosť nákupu sme pripravili aj túto ďalšiu ponuku.

Ovládanie s displejom

Prehľadné ovládanie a obľúbené funkcie sú pre kávovar DeLonghi ETAM 29.660.SB Autentica kľúčové. Na všetko totiž stačí jediný stisk tlačidla. Vďaka prístroju si je možné dopriať pomaly prekvapkávanú kávu, vďaka funkcii „Long“ alebo „Doppio+“ pre skutočne silnú kávu.

Objem vodnej nádržky je 1,4 l, čiže dostatočná pre pravidelnú prípravu kávy. Nádržka na vodu je odnímateľná, ľahko sa dopĺňa, taktiež je aj odnímateľná odkvapkávacia mriežka. Prístroj vždy včas upozorní, že je potrebné doplniť vodu.

Dokonalá šálka káva

Kávovar DeLonghi ETAM 29.660 SB Autentica ponúka skutočný zážitok z kávy. Dosiahnuté je to tým, že kávovar ponúka osobné nastavenie sily, veľkosti i teploty nápoja. Vy tak dosiahnete kávu či iný nápoj presne podľa vašej chuti a vašich požiadaviek. To všetko si viete uložiť a mať tak váš obľúbený nápoj k dospozícii na jediná klik.

Príprava je až pre 2 šálky naraz. Vy tak na jeden klik môžete získať hneď 2 šálky dokonalej kávy alebo iného obľúbeného nápoja. LatteCrema System sa pritom postará o dokonalú penu pri mliečnych nápojoch.

13 nastavení hrubosti mletia

Plne automatický kávovar DeLonghi ETAM 29.660 SB Autentica je na zrnkovú aj mletú kávu. Kávovar si poradí so zrnkovou ale aj mletou kávou. Pri zrnkovej sa postará o dokonalé rozmletie kávových zŕn bezprostredne pred prípravou samotného nápoja. Na spracovanie a dokonalé rozomletie kávových zŕn má kávovar k dospizícii vstavaný mlynček, ktorý poskytuje 13 nastavení hrubosti mletia kávy.

Bohaté funkcie kávovara

Aj keď cena prístroja je veľmi priaznivá, v tejto cene ponúka naozaj veľa skvelých funkcií, ktoré si určite obľúbite. Nižšie vyberáme tie, ktoré rozhodnete musíte poznať.

 • Funkcia mliečnej peny – na prípravu obľúbených mliečných nápojov, nápojov s mliečnou penou alebo samotnú mliečnu penu, tá je obľúbená hlavne pre deti
 • Funkcia horúcej vody – priprávite aj čaj alebo iný horúci nápoj, ktorý stačí zaliať horúcou vodou, navolíte a kávovar vydá len horúcu vodu
 • Indikátor úrovne hladiny vody – vďaka čomu viete presne, koľko vody je v nádržke kávovaru a tak ju môžete vždy včasne doplniť podľa potreby
 • Funkcia automatického čistenia – prístroj sa sám postará o to, že je prístroj vždy čistý a pripravený na ďalšiu prípravu kávy alebo ďalších obľúbených nápojov
 • Stand-by funkcia – prístroj je vďaka tomu vždy rýchlo pripravený na kávu či iné nápoje
 • LatteCrema System – funkcia zabezpečuje dokonalú mliečnu penu pripravovaných nápojov
 • LONG Coffee funkcia – s jediným tlačidlom pripravíte obľúbenú americkú kávu
 • Funkcia Doppio+ – pre veľmi silné espresso
 • Obľúbený nápoj – možnosť nastavenia a uloženia obľúbeného nápoja
 • Štatistika vydaných šálok – pre maximálnu kontrolu nad vydávaním nápojov

Pri plne automatickom kávovare DeLonghi ETAM 29.660 SB Autentica je samozrejmosťou astaviteľná výška adaptéra na výdaj kávy, dotykový displej na ľahkú obsluhu, na zrnkovú aj mletú kávu s 13 stupňami hrubosti mletia vstavaného mlynčeka a príprava dvoch šálok naraz.

Aj na mliečne nápoje

Vďaka tomu, že kávovar obsahuje aj karafu na mlieko, môžete pomocou tohto kávovara pripravovať obľúbené kávové nápoje s mliekom a mliečnou penou, ktoré taktiež viete pripravovať na jediný stisk. Mliečna pena je obľúbená pre deti, pripravíte ju pritom rýchlo a len z mlieka.

Adaptér na výdaj kávy je nastaviteľný a to až pre poháre vysoké 142 milimetrov. Vďaka tomuto nebude problém umiestniť po adaptér na výdaj nápoja aj vysoké kapučínové a ďalšie poháre.

Záverečné hodnotenie

? Kávovar DeLonghi Autentica ETAM 29.660SB má zabudovaný 13 stupňový, tichý, oceľový mlynček na mletie zrnkovej kávy. Zásobník na kávu je o niečo menší, určený len na maximálne 150 gramov zrnkovej kávy. Oceňujeme však obľúbené funkcie pre automatické čistenie a odvápňovanie.
DeLonghi ETAM 29.660 SB 617,70 €
DeLonghi ETAM 29.660 SB
94.4
Kvalita prevedenia
9/10
  Náročnosť na čistenie
  9/10
   Cena pomer a výkon
   10/10
    Hlučnosť pri prevádzke
    9/10
     Výsledna kvalita kávy
     10/10

      Plusy

      • Nastavenie sily kávy a nastaviteľná teplota kávy
      • Vodný filter inštalovaný v nádržke na vodu
      • Karafa na mlieko a nápoj jedným tlačidlom
      • Automatické čistenie a odvápňovanie
      • Patentovaný termoblok garantuje správnu a konštantnú teplotu kávy

      Mínusy

      • Menší zásobník na kávu určený maximálne na 150 gramov zrnkovej kávy

      Kde kúpiť výhodne?

      Ukázať najlepšiu cenu

      Pozrieť v ďalších obchodoch

      Vyberáme overených autorizovaných predajcov, na ktorých sa môžete spoľahnúť.
      Hej.sk Prejsť do obchodu
      TPD.sk Prejsť do obchodu
      AndreaShop.sk Prejsť do obchodu
      Alza.sk Prejsť do obchodu
      Okay.sk Prejsť do obchodu