DeLonghi ECAM 650.85 MS PrimaDonna Elite recenzia a skúsenosti

Espresso plne automatický luxusný kávovar DeLonghi ECAM 650.85.MS PrimaDonna Elite je kedykoľvek pripravený na vyhotovenie dokonalej šálky kávy. Dokáže pripraviť viacero druhov káv a zrnkovú kávu dokáže pomlieť na 13 rôznych hrubostí podľa vášho výberu. Pripravíte s ním dokonale krémové, husté a aromatické espresso, ale aj ďalšie obľúbené nápoje.

DeLonghi ECAM 650.85 MS PrimaDonna Elite
DeLonghi PrimaDonna Elite ECAM 650.85.MS recenzia

 • Ovládanie mobilom cez Bluetooth
 • Až 13 rôznych hrubostí mletia
 • S karafou pre mliečne nápoje
 • Funkcia CLEAN pre samočistenie

Prejsť na naše záverečné hodnotenie

Kde kúpiť výhodne?
Ukázať najlepšiu cenu

Na mletú aj zrnkovú

Na prípravu kávy je možné použiť ako zrnkovú kávu, tak aj už mletú kávu. O zrnkovú kávu sa postará vstavaný mlynček, ktorý ponúka až 13 rôznych hrubostí mletia, respektíve jemností, pre mletie kávových zŕn. Kapacita zásobníka na kávu je až 400 gramov. Nádržka na vodu je pre objem 2 litre vody.

Aj na mliečne nápoje

Vďaka vstavanej karafe na mlieko prístroj dokáže pripraviť aj mliečne nápoje na jediný stisk. Zásobník na mlieko je až na 500 mililitrov mlieka. Tento jeho zásobník, karafu s mliekom, je možné jednoducho odobrať a uskladniť v chladničke. Vďaka tomu toto mlieko ostane dlhšie čerstvé a je kedykoľvek pripravené v karafe pre použitie na prípravu kávy.

Nastavenie kávy

Kávovar DeLonghi ECAM 650.85 MS PrimaDonna Elite je plne automatický a pre obľúbené kávové nápoje ponúka množstvo nastavení. Príprava nápoja začína už mletím kávy, ktorú melie vstavaný mlynček na kávu. Ponúka až 13 rôznych hrubostí mletia kávových zŕn.

Ovládanie mobilom

Vďaka aplikácii Coffee Link a tomuto kávovaru si jednoducho cez Bluetooth spárujete mobil s kávovarom. V aplikácii si je následne vďaka tejto možnosti možné na diaľku nastaviť kávu presne podľa vlastnej chuti a požiadaviek. Nastaviť si svoju šálku kávy tak je pri tomto kávovary doslova o pár dotykoch.

Automatické samočistenie

O čistenie a údržbu sa prístroj postará sám. Vďaka funkciám automatického čistenia a automatického odvápňovania nie je potrebná ďalšia údržba prístroja. Pomocou tlačítka CLEAN sa o toto čistenie postará sám prístroj po každom jeho použití.

Záverečné hodnotenie

? Espresso DeLonghi ECAM 650.85.MS PrimaDonna Elite je plne automatický od prípravy až po vyhotovenie kávy. Pre pomletie ponúka 13 rôznych hrubostí podľa vášho výberu a taktiež si môžete vybrať z rôznych druhov káv alebo horúcu čokoládu.
DeLonghi ECAM 650.85.MS 1 798 €
DeLonghi ECAM 650.85.MS
92.4
Kvalita prevedenia
10/10
  Náročnosť na čistenie
  9/10
   Cena pomer a výkon
   9/10
    Hlučnosť pri prevádzke
    9/10
     Výsledna kvalita kávy
     10/10

      Plusy

      • Ovládanie mobilom cez Bluetooth
      • 13 rôznych hrubostí mletia
      • Vysoká kvalita prevedenia
      • S karafou (nádržkou) na mlieko
      • Veľký prehľadný displej

      Mínusy

      • Vyššia cena

      Kde kúpiť výhodne?

      Ukázať najlepšiu cenu

      Pozrieť v ďalších obchodoch

      Vyberáme overených autorizovaných predajcov, na ktorých sa môžete spoľahnúť.
      Hej.sk Prejsť do obchodu
      TPD.sk Prejsť do obchodu
      AndreaShop.sk Prejsť do obchodu
      Alza.sk Prejsť do obchodu
      Okay.sk Prejsť do obchodu