Bosch TAS4503 Tassimo JOY recenzia a skúsenosti

Kávovar Bosch Tassimo JOY TAS4503 má vstavaný filtračný vodný filter BRITA. Plne automatický kávovar s LED displejom na kapsule má patentovanú technológiu INTELLIBREW™, vďaka čomu prístroj sám dokáže z čiarového kódu rozoznať druh nápoju a prirpaví každý nápoj správne len na jedno stlačenie, bez ďalšieho nastavovania.

Bosch TAS4503 Tassimo JOY
Bosch Tassimo JOY TAS4503 recenzia

 • Čítačka kapsúl pre automatickú prípravu
 • S filtračným systémom BRITA
 • Automatické čistenie trysiek parou
 • Kapsule pripravené z praženej kávy

Prejsť na naše záverečné hodnotenie

Kde kúpiť výhodne?
Ukázať najlepšiu cenu

S vodným filtrom BRITA

Kapsulový kávovar Bosch Joy TAS 4503 má v balení vodnú filtračnú patronu BRITA MAXTRA. Vďaka nemu je istota, že nápoj bude vyhotovený z maximálne kvalitnej vody. Vodný filtračný systém BRITA je systém s digitálnym ukazovateľom výmeny filtra. Aj napriek filtru je zaručená úspora miesta pre jeho kompaktné rozmery.

Unikátna vstavaná čítačka

Vďaka patentovanej technológii INTELLIBREW™ má každá kapsula na sebe čiarový kód, ktorý vie kávovar Bosch TAS4503 Tassimo JOY prečítať. Pomocou tejto vstavanej čítačky a čiarového kódu dokáže kávovar Bosch Joy TAS 4503 pripraviť kávu úplne sám – každý nápoj pripraví ako z kaviarne jedným stlačením. Kapsula vo svojom čiarovom kóde má obsiahnuté údaje o tom, aké je pre nápoj vhodné nastaviť optimálne množstvo vody, teploty a dobu sparenia pre prípravu ideálneho nápoja. Všetko si prístroj nastaví sám a pripraví na jediné stlačenie.

Systém prietokového ohrievača

Bosch TAS4503 Tassimo JOY má jedinečný systém prietokového ohrievača. Ten zaistí, aby sa na prípravu nápoja ohrialo iba nevyhnutné množstvo vody a tým sa šetrí energia, ale aj čas prípravi nápoja. Obľúbené nápoje sú tak rýchlo pripravené a to s minimom vydanej energie. O prípravu nápojov sa stará tlak 3,3 baru. Tento tlak je ideálny na prípravu kávy z kapsuly Tassimo.

Prečo zvoliť kapsule Tassimo

Na príprave kapsúl Tassimo si dali záležať, aby výsledná chuť nápoje bola skutočným zážitkom. Výrobca uvádza chuť pre espresso ako od baristu z kaviarne, ktoré si je možné vďaka kávovaru Bosch TAS4503 Tassimo JOY prirpaviť aj doma. Aby sme to zhrnuli, kapsule Tassimo majú výrobcom uvedené výhody nižšie.

 • Kapsule Tassimo sú pripravené z praženej kávy
 • K dispozícii od espressa Jacobs, cez karamelové Latté po čokoládu Milka a ďalšie nápoje
 • Dostupné je aj tekuté mlieko či smotana v mliečnych variantoch
 • Po použití zostáva kapsula Tassimo suchá, prípadne prázdna

Automatické čistenie trysiek parou

Vďaka procesu vyčistenia trysiek parou hneď po príprave každého nápoja je príprava o to jednodučhšia a bez ďalšej údržby. Prístroj je okamžite k dispozícii pre prípravu ďalšieho nápoja. Všetko bez toho, aby ste sa museli obávať prenesenia chuti alebo zvyškov predchádzajúceho nápoje. Veľmi ľahká je obsluha i údržba.

Záverečné hodnotenie

? Oceňujeme Bosch Tassimo JOY TAS4503, že Cappuccino a Caffe Latte prirpavíte jedným stlačením. Kávovar ponúka nastavenie sily kávy, funkciu pre čistenie a odvápnenie a kávovar má vstavaný priestor pre uloženie prívodného káblu pre lepšie skladovanie.
Bosch TAS4503 135 €
Bosch TAS4503
89
Kvalita prevedenia
9/10
  Náročnosť na čistenie
  9/10
   Cena pomer a výkon
   9/10
    Hlučnosť pri prevádzke
    9/10
     Výsledna kvalita kávy
     9/10

      Plusy

      • Vstavaný priestor pre uloženie prívodného káblu
      • Patentovaná technológia INTELLIBREW™, vďaka čomu prístroj sám dokáže z čiarového kódu rozoznať druh nápoju a prirpaví každý nápoj správne
      • Objem zásobníku na vodu až 1,4 litra a vstavaný filtračný vodný filter BRITA
      • Kapsule Tassimo sú pripravené z praženej kávy
      • Automatické čistenie trysiek parou

      Mínusy

      • Vyššia cena

      Kde kúpiť výhodne?

      Ukázať najlepšiu cenu

      Pozrieť v ďalších obchodoch

      Vyberáme overených autorizovaných predajcov, na ktorých sa môžete spoľahnúť.
      Hej.sk Prejsť do obchodu
      TPD.sk Prejsť do obchodu
      AndreaShop.sk Prejsť do obchodu
      Alza.sk Prejsť do obchodu
      Okay.sk Prejsť do obchodu